Turniej Wrocław Winter Cup 25-27.02.2022 r.

W ostatni weekend lutego nasza drużyna wzięła udział w międzynarodowym turnieju Wrocław Winter Cup. Warto wspomnieć, iż turniej rozgrywany w stolicy dolnego śląska jest największym zimowym turniejem w Europie. W pierwszym dniu turnieju odbyły się rozgrywki grupowe, w których mieliśmy przyjemność zmierzyć się z Kotwicą Kołobrzeg, Pogonią Oleśnica, WKS Śląskiem Wrocław oraz Championem Kijów. Nasza drużyna zaprezentowała bardzo ciekawą grę, dzięki czemu awansowaliśmy do ćwierćfinałów, które zostały zaplanowane na drugi dzień turnieju. W pierwszym meczu niedzielnym mieliśmy przyjemność zagrać z jedną z najlepszych akademii w kraju - Pogonią Szczecin. W meczu tym dominowali zawodnicy ze Szczecina, jednak nasza drużyna pokazała duże zaangażowanie czego efektem było kilka płynnych akcji. W ostatniej fazie turnieju zagraliśmy o miejsca 5-8 z Gminą Miękinia oraz reprezentacją Powiatu Legionowskiego. W pierwszym meczu pokazaliśmy bardzo dobrą grę, natomiast drugiego meczu nie możemy zaliczyć do udanych. Ostatecznie nasza drużyna zajęła 6 miejsce. Dziękujemy kolega za grę. Gratulacje nalezą się wszystkim zawodnikom.

Naszą drużynę reprezentowali:

1. Begier Kornel