Turniej Brda Cup 17-19.06.22 r.

W dniach 17-19.062022 r. nasza drużyna wzięła udział w dwóch turniejach, które odbyły się w Rytlu. W piątek 17 czerwca wystąpiliśmy w turnieju rocznika 2010, gdzie zmierzyliśmy się z takimi zespołami jak: Borowiak Czersk, Salos Brusy, Wierzyca Stara Kiszewa, Piast Człuchów, Zawisza Bydgoszcz, Szarża Krojanty oraz Brdą Rytel. Ostatecznie po dobrym występie zajęliśmy 3 miejsce. Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny został Igor Nieżurawski.

Dwa dni później zagraliśmy w swoim roczniku, gdzie mieliśmy przyjemność zagrać z: Borowiakiem Czersk, Salosem Brusy, AP Reissa Śliwice, Wdą Świecie, Kamionką Kamień Krajeński, Gwiazdą Karsin oraz Brdą Rytel. Bardzo dobra gra dała nam zwycięstwo we wszystkich meczach. Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny został Filip Tałocha, natomiast Igor Nieżurawski został "Królem strzelców".

Brawa dla wszystkich zawodników, podziękowania dla zawodników, z którymi mogliśmy rywalizować oraz dla organizatorów za zaproszenie na świetnie zorganizowany turniej.

Naszą drużynę reprezentowali:

1. Begier Kornel